Bosch EXPERT EXWX18V-15PS BITURBO X-LOCK akkus sarokcsiszoló (akku és töltő nélkül, L-BOXX-ban)
18 V, Ø125 mm, 11000 ford/perc
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch 18 V -os Li-ion akkus sarokcsiszolók
Leírás
  • Forgatható fogantyú: kiváló ergonómiát és páratlan irányíthatóságot biztosít.
  • Kivételes teljesítmény: BITURBO szénkefe nélküli motor hajtja, amely 1500 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erőt biztosít.
  • Keskenyebb és hosszabb markolat: kényelmes és kevésbé fárasztó használatot tesz biztosít.
  • X-Lock rögzítőrendszer: gyors és egyszerű tartozékcserét tesz lehetővé.
  • Akkumulátor és töltő nélkül szállítjuk!
Szállítási terjedelem:
  • 1 x EXPERT csiszolási védőelem, 125 mm (1 619 P19 582)
  • Vibration Control kiegészítő fogantyú (1 602 025 0A0)
  • 1 x EXPERT felcsíptethető vágásvédő burkolat, 125 mm (1 619 P19 584)
  • L-BOXX 162 (1 600 A03 8TU)
  • L-BOXX betét EXWS/EXWX18V-15S/PS-hez (6 082 850 7MG)
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 11000 ford./perc
Tárcsaátmérő: 125 mm
Furat, Ø: 22,23 mm
Súly akku nélkül: 2,24 kg
X-LOCK: igen
BITURBO: igen
Az ipari fémmegmunkálást, csiszolást, szerkezeti munkákat, betonacél és beton vágását, valamint építőipari feladatokat végző szakemberek számára fizikailag nagyon megterhelő a billenőkapcsoló lenyomva tartása. Az EXPERT EXWX18V-15PS szerszámot ennek megoldására tervezték. Keskeny kialakítása, kis súlya és ±90°-ban elforgatható fogantyúja révén kiemelkedő ergonómiát és irányíthatóságot kínál, így nagymértékben csökkenti a karok terhelését. A rendkívül erős, 1500 W-os BITURBO szénkefe nélküli motorral működő szerszám az EXPERT akkumulátorokhoz optimalizált, így kivételes teljesítményt nyújt még a legigényesebb alkalmazások során is. Az olyan innovatív biztonsági funkciók, mint a Kickback Control, az intelligens fékrendszer, a lágyindítás és a billenőkapcsoló fokozott védelmet nyújtanak a felhasználó számára – a hatékony és biztonságos munkavégzésért. A felhasználóbarát kezelőfelülettel a szerszám testreszabása egyszerű, karbantartása proaktívan végezhető. A rezgéscsillapító fogantyút és a szerszám nélküli védőburkolatot úgy tervezték, hogy a nehéz feladatokat a lehető legkönnyebbé tegyék.
Az EXPERT EXWX18V-15PS ideális ipari fémmegmunkáláshoz, csiszoláshoz, szerkezeti munkákhoz, valamint betonacél és beton vágásához. A szerszám kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel. A maximális teljesítmény érdekében EXPERT akkuk használatát javasoljuk.