Bosch EXPERT EXNH18V-90MD akkus szögbelövő (akku és töltő nélkül, XL-BOXX-ban)
18 V, 50-90 mm, 2.8-3.3 mm
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch 18 V -os Li-ion akkus szögbelövők és tűzőgépek
Leírás
Vezeték nélküli szabadság a pneumatikus szerszámok teljesítményével.
  • A pneumatikus teljesítménynek megfelelő erő: az újratölthető levegőtartállyal rendelkező, 18 V-os légrugós rendszer biztosítja a 90 mm-es szegek egyenletes süllyesztését.
  • Bővített tár opció: standard 57 szeges tár vagy opcionális bővített, 105 szeges tárkapacitás.
  • Övhorog és akasztó: hagyományos övhorog és nagyméretű akasztó 2 hüvelykes / 55 mm-es gerendákhoz és szarufákhoz.
  • Akkumulátor és töltő nélkül szállítjuk!
Ehhez a változathoz mellékelve:
  • XL-BOXX betét EXNH18V-90 számára (6 082 850 7MJ)
  • XL-BOXX (1 605 438 1JG)
  • No-mar hegy (1 619 PS4 507)
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Szeg-Ø: 2,8 – 3,3 mm
Szeghosszúság: 50 – 90 mm
Szeg/tűzőkapocstípus: D-fejű szalagszeg
Szegtár szög: 34 °
Kioldórendszer: teljes szekvenciális működtetés + érintéses működtetés automatikus visszatéréssel
Súly akku nélkül: 4,5 kg
Tár kapacitása: 57 db
Kompatibilis szegek/tűzőkapcsok: Bosch szegek
Az EXPERT EXNH18V-90MD 18 V-os 30 fokos szerkezeti szögbelövő gáz nélküli technológiával nyújt a pneumatikus szerszámokéval azonos teljesítményt. A beépített Schrader szeleppel a levegőtartály egyszerűen újratölthető a mindig egyenletes süllyesztési erő és az egyedülálló hatékonyság érdekében. A 115 PSI nyomásra történő feltöltés egyszerűen elvégezhető, így elkerülhető a szervizelés miatti leállás. 18 V-os, nagy teljesítményű légrugós rendszer gáz nélküli technológiával – nincs szükség költséges gázpatronra, és a káros gőzök miatt sem kell aggódni. A szerszám kiváló tapadású orrelemének köszönhetően a ferdén történő szegezés megerőltetés nélkül végezhető, míg a sorozatbelövés üzemmódban akár másodpercenként 3 szeg belövése lehetséges. Standard tár 57 szeghez és opcionális bővített tár 105 szeghez. A szögbelövő alapfelszereltsége: övcsipesz és nagyméretű akasztó 2 hüvelykes / 55 mm-es gerendákhoz és szarufákhoz, gumírozott „No-mar” hegy a munkadarab védelme érdekében kerítéselemek és egyéb felületkezelt anyagok esetén.
Tökéletes szerszám a generálkivitelezők és épületszerkezet-szerelők számára. Ideális gerendavázak, tető- és padlószerkezetek építéséhez. 90 mm-es szegek belövése tömör fenyőbe és LVL-be megerőltetés nélkül. Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerével is.