Makita DKP180RTJ akkumulátoros gyalu (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, MAKPAC kofferben)
82 mm, 18 V, 14000 ford/perc, 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor, MAKPAC koffer
Egységár (szett):
Cikkszám:
DKP180RTJ
Márka:
Makita
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Makita 18 V Li-ion akkumulátoros gyaluk
Leírás
Jellemzők
  • V horony
  • Biztonsági reteszelő gomb
  • Támasztóláb
  • Porszívóhoz csatlakoztatható
Technikai specifikációk
  • Akku: 18 V LXT
  • Fordulatszám: 14.000 / p
  • Gyalulási szélesség: 82 mm
  • Gyalulási mélység: 0 - 2 mm